شبیه – دوست داشتن آموزش آموزشی دانشگاه

شبیه – دوست داشتن: آموزش آموزشی دانشگاه اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث فوت مغزی کودک ۶ ساله بوکانی به وسیله نامادری‌اش

به گزارش ایلنا؛روز پنجشنبه گذشته کودکی ۶ ساله که با حالت تشنج، خونریزی مغزی و با علایم کبودی و گاز گرفتگی در طرف چپ صورت و ساق راست به وسیله پدر و نامادری اش ب

فوت مغزی کودک ۶ ساله بوکانی به وسیله نامادری اش

عبارات مهم : بوکان

آزار واذیت پسربچه ۶ ساله به وسیله نامادری اش در بوکان باعث فوت مغزی او شد.

به گزارش ایلنا؛روز پنجشنبه گذشته کودکی ۶ ساله که با حالت تشنج، خونریزی مغزی و با علایم کبودی و گاز گرفتگی در طرف چپ صورت و ساق راست به وسیله پدر و نامادری اش به بیمارستان بوکان انتقال یافته شد به علت وخیم بودن اوضاع سلامتی اش به بیمارستان مهاباد انتقال یافته شد و به گفته دکتر معالج این کودک، وی فوت مغزی شده است است.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بوکان عنوان کرد: متاسفانه بر اساس اعلام نظر دکتر معالج این کودک فوت مغزی شده است است.

فوت مغزی کودک ۶ ساله بوکانی به وسیله نامادری‌اش

ایوب آذین پور افزود: پدر این کودک نیز از همسر خود که نامادری کودک فوت مغزی است شکایت کرده است و باید در خصوص شرح زیاد این پرونده منتظر اعلام نظر نهاد قضایی باشیم.

او ادامه داد: دادسرای مهاباد جهت نامادری کودک بوکانی که دچار فوت مغزی شده است است قرار تامین متناسب صادر کرده است و وی بازداشت شده است است.

به گزارش ایلنا؛روز پنجشنبه گذشته کودکی ۶ ساله که با حالت تشنج، خونریزی مغزی و با علایم کبودی و گاز گرفتگی در طرف چپ صورت و ساق راست به وسیله پدر و نامادری اش ب

آذین پور تصریح کرد: این نامادری به اتهام ضرب و شتم تفهیم اتهام شده است است و از آنجا که محل وقوع این اتفاق بوکان است این پرونده به این شهرستان انتقال داده می شود.

واژه های کلیدی: بوکان | انتقال | پرونده | بیمارستان | انتقال داده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs